hikayemiz

“El sanatının modası asla geçmez.”

Dünyanın neresinde olursa olsun, kokteyl hazırlamaktan ve barda olmaktan zevk alan kişiler için mükemmel ürünler ve harika bir deneyim sunuyoruz. Sadece bar malzemeleri üreten sıradan bir üretici değiliz. Güçlü bir sanat olarak gördüğümüz modern miksolojiye yeni bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Modası geçmez, estetik ve sanatsal…

Her biri farklı zanaatkarların elinden çıkan benzersiz el yapımı ürünlerimizle binlerce yıllık bakır işleme sanatını yiyecek içecek endüstrisiyle buluşturuyoruz. Yaratıcılık ve tutkunun yanı sıra, antik sanat ve modernizmi binlerce yıllık bir el zanaatının son çekiçleri aracılığıyla size ulaştırıyoruz.

mükemmel kusurlar

Her ürün özenli bir el işçiliği sürecinden geçer. Küçük farklılıklar ve kusurlar size eşsiz ve özel bir görünüm, otantik bir his sunar.

El sanatı zamandan ve modadan bağımsızdır. El sanatının asla modası geçmez.


Tasarımlarımızda antik kültürler ve doğadan ilham alıyoruz. Aldığımız bu ilham becerikli zanaatkarlarımızın atalarından miras kalan işleme teknikleriyle birleşiyor. Bizim için “güzel” kelimesi tek başına yeterli değil. Her bir parçanın güzelin çok ötesine geçmesi için çalışıyoruz. Motivasyon kaynağımız ise müşterilerimizin ürünlerimizi her kullandığında hissettiği mutluluk.